Állásajánlatok érdeklődők számára

Akit keresünk:

– Teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat (5+ év)
– Jó analitikai készség, alapos, pontos, részlet-orientált, precíz
– Ügyfélközpontú szemlélet, jó kommunikációs képesség
– Szakirányú végzettség (regisztrált mérlegképes könyvelő)
– Nyitottság a folyamatos tanulásra, fejlődésre
– Erős számítógépes ismeretek (MsOffice)

Előnyök:
– IMA ERP ismerete
– Idegennyelv tudás (angol vagy német)
– Bérszámfejtési ismeretek

Főbb feladatok

– Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
– Zárásokban való részvétel különböző ügyfelek számára
– Pénzügyi kimutatások készítése a magyar számviteli törvénynek megfelelően és adóbevallások készítése
– Hatóságokkal (KSH, MNB, NAV, Önkormányzatok) való kapcsolattartás
– Számviteli kérdések megválaszolása
– Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel

– 0-3 éves szakmai tapasztalat, pályakezdők jelentkezését is várjuk
– Szakirányú végzettség (regisztrált mérlegképes könyvelő, számviteli szakügyintéző)

Előnyök:

– Főkönyvi könyvelés
– Bank és Pénztár könyvelése
– Vevő, szállító számlák könyvelése
– Tárgyi eszköz könyvelés
– Bér könyvelése
– Könyveléshez kapcsolódó egyeztetések
– Együttműködés a szakmai vezetőkkel a havi zárlati munkák készítésekor
– Részvétel a negyedéves és éves beszámoló készítésében
– Főkönyvek folyamatos figyelemmel kísérése és karbantartása
– Nyitott tételek figyelemmel kísérése
– Kimutatások készítése
– Adatszolgáltatás a főkönyvelőknek, könyvvizsgálóknak, revizoroknak

– Szakirányú végzettség (TB ügyintézői és bérügyintézői szakképesítés)
– Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
– Naprakész bérszámfejtést érintő adózási és jogszabályi ismeretek
– Jó analitikai készség, alapos, pontos, részlet-orientált, precíz

Előnyök:
– IMA ERP, Novitax ismerete
– Könyvelői ismeretek

– Teljes körű bérszámfejtés ügyfeleink részére
– Havi és hóközi bérszámfejtés a munkavállalók és egyéb szerződéssel foglalkoztatottak részére
– A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
– TB kifizetőhelyi feladatok ellátása, ellátások számfejtése, nyilvántartások vezetése, kapcsolódó bevallások és adatszolgáltatások készítése
– A kifizetendő járandóságok bankszámlára utalásának előkészítése, továbbítása az ügyfelek számára
– Munkavállalók be és kijelentésének ügyintézése
– Jogviszony változások bejelentése
– Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása
– Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok (NEAK, NAV, KSH, Magyar Államkincstár) és az ügyfelek felé
– A megbízók igényeihez igazodó kimutatások elkészítése
– Együttműködés a könyveléssel